PROJELENDİRME

Tesislerde kurulması planlanan yangından korunma ve güvenlik sistemlerinin uzman kadromuzla, ulusal ve uluslararası standartların belirlediği kriterlere göre,en ideal çözümleri üreterek projelendirmekteyiz.

MALZEME TEMİNİ

Yangından korunma sistemleri ekipmanlarının ve güvenlik sistemlerinin dünyanın önde gelen üretici firmalarının temsilciliğini yaparak müşterilerimiz için teminini kapsamaktadır. Geniş stok hacmimiz ile müşterilemize kısa zamanda ürün teslim edebilmekteyiz.

SÜPERVİZÖRLÜK

Yangından korunma sistemleri ekipmanlarının ve güvenlik sistemlerinin yalnızca satışını yaptığımız durumlarda montaj işlemlerinin standartlara uygun ve çalışır bir halde tamamlanabilmesi için müşterilerimize süpervizörlük hizmeti vermekteyiz.

DEVREYE ALMA

Tüm montaj işlemleri tamamlanmış olan sistemlerin ilgili standartlarca belirlenen kriterlere göre test edilerek sistemlerin doğru şekilde çalışır halde teslimi işlemlerini kapsamaktadır.

TAAHHÜT

Ulusal ve uluslararası standartlara göre risk grubu belirlenen tesisin, tüm yangından korunma ve güvenlik sistemlerinin profesyonel ekip tarafından anahtar teslimi montajının yapılması işlemlerini kapsamaktadır.

PERİYODİK BAKIM

Tesislerde kurulmuş olan yangından korunma ve güvenlik sistemlerinin uzun yıllar sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için standartların belirlediği süreden az olmamak kaydı ile müşterilerimizin taleplerine göre bakımlarının yapılması işlemlerini kapsamaktadır.

 

 

 

HAKKIMIZDA
HEMEN ARAYIN